Представники Товариства Червоного Хреста з Німеччини побували у Любомльській лікарні

Декілька років триває співпраця КНП «Любомльського ТМО Любомльської районної ради» з Товариством Червоного Хреста з Німеччини завдяки Волинській обласній організації Товариства Червоного Хреста України.
Днями Любомльську лікарню відвідала делегація з Окружного об’єднання Арвайлер Німецького Червоного Хреста на чолі з заступником голови осередку Бернардом Шрікером.
Володимир Дибель, генеральний директор КНП «Любомльського ТМО Любомльської районної ради» поспілкувався з німецькими благодійниками, розповів про діяльність медичного закладу, його структуру та функціонування. Окрім того, німецькі червонохрестівці оглянули приміщення лікарні, зокрема, побували у терапевтичному, хірургічному, дитячому та інших відділеннях лікарні.

Любомльські медики розповіли про успіхи місцевих лікарів, сучасні методики, які почали застосовувати при здійсненні операцій та обстеженні пацієнтів. Любомльська лікарня неодноразово отримували гуманітарну допомогу від німецького Червоного Хреста у вигляді медичного обладнання, меблів, медикаментів та речей першої необхідності. 

Так, серед обладнання, яке тепер активно використовується у терапевтичному, хірургічному та неврологічному відділеннях мед закладу – багатофункціональні ліжка, що дають змогу лежачим хворим змінювати своє положення без сторонньої допомоги.

Незабаром Любомльська лікарня має отримати ще один транш гуманітарної допомоги від Німецького Червоного Хреста.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *