Лікарня отримала 150 тестів на визначення коронавірусної інфекції

З перших днів оголошення карантину у зв’язку із загрозою поширення коронавірусної інфекції у Любомльській лікарні почали активну підготовку закладу до роботи в таких умовах.

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.03.2020 року №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на територіях України випадків COVID-19, та з метою діагностики і запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради» з області отримала 150 експрес-тестів на визначення COVID-19 (виробництво Китаю).

Дане тестування буде проводитись в поліклініці та стаціонарних відділеннях хворим, у яких є відповідна клінічні симптоми та контактний анамнез. Завдяки коштам, які виділили з Любомльського районного бюджету (45 тис. грн.), придбали засоби індивідуального захисту для медичних працівників та дезінфікуючі засоби (125 респіраторів FFP2 для захисту органів дихання, 100 комплектів протиепідемічного одягу).

З медичної субвенції використано кошти для придбання дезінфікуючих засобів на суму 16 150 грн. (43 кг для прибирання приміщень та 20 л для знезараження рук). Придбали 100 одноразових масок, 30 респіраторів на суму 6618 грн. Замовили 100 поліпропіленових комбінезонів, 135 штук захисних окулярів на суму 13 590 грн.

Звичайно, є проблеми із придбанням засобів індивідуального захисту, адже ціни – значно завищені. В цьому питанні Любомльська лікарня сподівається на допомогу ОТГ.

Триває збір коштів для придбання апарату штучної вентиляції легень. Зокрема за 3 дні вдалося зібрати 200 тис. грн. Один з підприємців міста перерахував 160 тис. грн, інша сума надійшла від жителів району, за що їм щиро вдячні.

В лікарні підготували 20 ліжок в інфекційному відділенні та 6 – у реанімаційному для прийому важких та середніх хворих із коронавірусною інфекцією. Всього ж лікарня готова прийняти майже 140 хворих на коронавірус.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *