Дитяче відділення

Дитяче відділення  розраховано на 20 ліжок. Очолює відділення  з 2006 року, лікар вищої категорії, Бондаренко Зінаїда Миколаївна. Згідно штатного  розпису у відділенні працює 1 лікар, старша сестра медична, молодших сестер з медичною освітою- 5 чоловік, молодших сестер – 7.
У відділенні надається допомога дітям з періоду народжуваності до 18 років. Лікування проводиться дітям з захворюваннями органів дихання, органів травлення, з хворобами сечовидільної, нервової, серцево-судинної системи. Обстеження і лікування проводиться згідно затверджених стандартів лікування. Впроваджуються нові методи лікування.
 Хворі  лікуються в світлих комфортних палатах.
 Постійно проводиться санітарно-освітня робота по попередженню захворювань у дітей та пропаганда грудного вигодовування.
Працівники відділення докладають всіх зусиль для успішного виліковування своїх пацієнтів, бо діти – це наше майбутнє.     

Центр медико-соціальної реабілітації дітей з вадами розвитку Центр медико-соціальної реабілітації дітей з вадами розвитку функціонує на базі дитячого відділення Любомльської ЦРЛ. Центр покликаний дати можливість батькам дітей-інвалідів працювати, бути в соціумі, в той час як фахівці-медики, психологи, вихователі займатимуться з їхніми дітьми.

Показання до лікування у Центрі:
– Органічні захворювання ЦНС
– Захворювання периферійної нервової системи (наслідки травм, нейроінфекції)
– Вроджені нервово-мускульні захворювання
– Генетичні хвороби
– ДЦП, парези, гіперкінези
– Мовні порушення, затримка статокінетичного розвитку
– Розлади психіки та поведінки
– Ортопедичні захворювання, які не потребують оперативного лікування

Всі діти будуть отримувати корекційні послуги з урахуванням індивідуальних психофізичних можливостей за наступними напрямками:

– Психолого-педагогічна реабілітація
– Психологічна корекція
– Соціальна та побутова реабілітація
– Медичний супровід
Головна мета реабілітації дітей з вадами розвитку – подолати труднощі розвитку, засвоїти побутові соціальні навички, розвинути свої здібності, набути особистий досвід в оточуючому середовищі, досягти  цього власними зусиллями, повністю або частково інтегруватись у соціальне життя суспільства.