Інфекційне відділення

Інфекційне відділення побудоване розраховано на 20 ліжок: 10 дорослих та 10 дитячих, розташовується в старому корпусі, однак всі палати затишні і теплі. У відділенні лікуються жителі Любомльського і Шацького районів, а також відпочиваючі з інших регіонів та подорожуючі.

В штаті відділення: 1 лікар-інфекціоніст, завідуюча відділенням Гучок Світлана Вікторівна, яка очолює відділення з 2008 року, районний інфекціоніст.

У відділенні працює 7 сестер медичних, 8 молодших сестер медичних, старша сестра медична.

Тут лікуються хворі з інфекційними хворобами: сальмонельозом, дизентерією бактеріальною, ешеріхіозитом, ботулізмом, вірусним гепатитом «А», вірусним гепатитом «В», лептоспірозом, гостроентероколітом, грипом і інші ГРВІ, менінгококовою інфекцією, вітряною віспою, кором, багряницеб, епідемічним паротитом, скарлатиною, ангіною, дифтерією, кашлюком, інфекційним мононуклеозом, псевдотуберкульозом, бешихою, коростою і інші шкірними захворюваннями, а також бакносії сальмонельозу, дифтерії, дизентерії, носії австралійського антигену, аденовірусні захворювання, ієрсініоз.

У відділенні впроваджено ступеневе лікування антибіотиками пневмоній, лікування гепатитів препаратами групи інтерферонів. Відділення тісно співпрацює з районною та обласною епідстанцією, що дозволяє своєчасно виявляти збудників захворювань і якісно проводити лікування. Постійно проводиться робота по попередження поширення інфекційних хворіб серед населення.

Відділення оснащенно апаратурою: пульсоксиметром, що дозволяє слідкувати за станом хворих із захворюваннями дихальної системи,портативним кисневим концентратором , апаратом штучної вентиляції легень «РО 6-03», портативним ЕКГ апаратом, дефібрилятором. Є власний фізіотерапевтичний кабінет,який оснащений апаратами УВЧ, тубус-кварц, інгалятором.

Відділення забезпечене окремою котельнею, що забезпечує тепло і комфорт хворим в зимовий період, є постійна подача теплої води. Проведено косметичний ремонт палат, повністю замінено старі меблі на нові, сучасні.