Травматологічне відділення

Травматологічне відділення  засноване 1 липня 2009 року і забезпечує надання допомоги жителям Любомльського і Шацького районів, а також відпочиваючим і подорожуючим. Очолює відділення лікар вищої категорії Приказюк Вячеслав Миколайович

У відділенні працює 17 медпрацівників. З них три лікарі – травматологи, один ЛОР – лікар, шість сестер медичних з яких троє молодих спеціалістів і троє сестер медичних, які мають вищу категорію. Працює також 7 працівників молодшого медичного персоналу. Відділення розраховане на 25 ліжок. У стаціонарі функціонують такі процедурні кабінети : перев’язочна, маніпуляційна, гіпсовочна, оглядова.

Палати одно-, дво – і чотирьохмісні з окремими санвузлами, оснащені всі функціональними ліжками. Є палата для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Умови лікування хворих в травматологічному відділенні Любомльської ЦРЛ є досить зручні і комфортні для хворих.

У відділенні проводяться такі оперативні втручання:

  • металоостеосинтез кісток: гомілки, стегна, передпліччя, плеча, ключиці.
  • ч/д к/с синтез кісток гомілки по Ілізарову;
  • видалення металоконструкцій та ін;
  • артроскопічні операції.

Для відділення придбано апарат артроскопічний, що дозволяє проводити обстеження і лікування суглобів на високому рівні, без травматичних втручань і забезпечить виздоровлення людей в короткі терміни.

Травматологічне відділення плідно співпрацює з санаторієм «Лісова пісня», який знаходиться на мальовничому озері «Пісочне». Хворі мають можливість пройти в санаторії курс лікування ударно – хвильової терапії, фітотерапії і грязелікування, які є дуже ефективними при остеохондрозі хребта і дегенеративних остеоартрозах суглобів кінцівок різного ґенезу. Ударно – хвильова терапія є методом вибору лікування плантарного фасцііту і п’яточних шпор. В комбінації з фіто і грязелікуванням маємо хороші результати лікування в початкових стадіях гонартрозу і коксартрозу.