Акушерсько-гінекологічне відділення

Акушерсько-гінекологічне відділення ТМО Любомльського та Шацького районів розраховане на 35 ліжок, з них акушерських 10,патології вагітних 15, гінекологічних 10.

З 2007 року очолює відділення Дубій Світлана Федорівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії.
У відділенні працює 6 акушер – гінекологів, з них двоє лікарів з вищою категорією, двоє лікарів з першою категорією, один лікар з другою категорією та лікар ультразвукової діагностики.  Неонатальний нагляд та за потреби лікування надає цілодобово неонатолог Овадюк Тетяна Миколаївна, лікар вищої категорії.

У пологовому відділенні наявні два індивідуальних пологових зали та один пологовий зал сімейного типу, які оснащені усім необхідним для надання спеціалізованої допомоги роділлям, породіллям та немовлятам.

Відділення працює з урахуванням сучасних перинатальних технологій. У нас зведено до мінімуму необґрунтовані лікарські втручання; допомога ґрунтується на наукових доказах, носить цілісний характер , застосовуються доцільні технології, в центрі уваги при наданні допомоги є сім’я.  Жінки залучаються до процесу прийняття рішень по наданню допомоги. Допомога ґрунтується на принципах конфіденційності і поваги до жінки, культурних традицій суспільства та
створення позитивного психоемоційного настрою. Особлива увага скеровується на навчання жінок та підготовку до пологів, що дозволяє свідомо та активно приймати участь в збереженні особистого здоров’я, здоров’я плоду та дитини.

Широко залучаються члени родини та інші близькі люди.

Ми уникаємо рутинних, інвазивних втручань, надаємо перевагу не медикаментозним методам, проводимо пропаганду грудного вигодовування та сумісного перебування матері та дитини. У нас забезпечено збереження теплового ланцюжка.
Відділення оснащене сучаним доплером, ультразвуковим апаратом, що дозволяє проводити на високому рівні обстеження вагітних, породіль і всіх жінок.

У відділенні проводяться на високому рівні, згідно затверджених стандартів лікування операції «кесарські розтини»,гінекологічні операції по підшивці матки, позаматкових вагітностях, апоплексії яєчників, фіброміоми матки, кистах яєчників, проводяться лапароскопічні операції при гінекологічних захворюваннях, позаматковій вагітності, здійснюєтся перев’язка маткових труб.
В жіночій  консультації працює школа відповідального батьківства.

Пологове відділення сертифіковано як центр якісного медичного обслуговування та успішного впровадження новітніх перинатальних технологій,як лікарня доброзичлива до дитини.

У відділенні сучасні комфортні палати одно – і двомісні, оснащені телевізорами, холодильниками, туалетами, душовими кабінами, де здійснюється круглодобово подача гарячої і холодної води. Для вагітних, породіль,  при потребі для приготування сумішей у відділенні знаходиться сучасний апарат з високоякісною очищеною холодною та гарячою водою.

Раді Вас бачити та співпрацювати з ВАМИ!