ТЕРИТОРIАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО I ШАЦЬКОГО РАЙОНIВ

ЄДИНИЙ
МЕДИЧНИЙ
ПРОСТІР
Офіційні ресурси


 

Реалізація проекту триває

         З 01.02.2013 року Любомльська ЦРЛ, яка входить в склад ТМО Любомльського і Шацького районів, бере участь в міжнародному проекті під назвою "Розвиток транскордонного співробітництва для покращення оздоровчих умов жителів Бєльського повіту та Любомльського району через програму здоров’я і профілактики в сфері  онкозахворювань і туберкульозу", який реалізуться відповідно Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 роки.  Загальний бюджет проекту становить   2 389 452,61 €.
 Гранд Євросоюзу  - 2 150 268,40  €.
 Вклад партнерів проекту за рахунок власних ресурсів складає 239 184,21  €, в тому числі вклад українського партнера становить 111 971, 45 €.
Основним  партнером проекту є Незалежний громадський заклад охорони здоров’я  в  Бєльську Подляскі Республіки Польща.

          В рамках реалізації проекту для Любомльської ЦРЛ було придбане наступне медичне обладнання:

  1. Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий "МАДИС",
  2. Набір для ендоскопії "Olympus",
  3. Портативний рентгенівський пристрій "DIG 610",
  4. Набір лапароскопічний для хірургічних втручань "WOLF",
  5. Набір для артороскопічних втручань,
  6. Універсальний операційний стіл (2 шт.),
  7. Швидкі медичні допомоги  на базі автомобіля «Мерседес-Спрінтер» зі спеціальним медичним обладнанням (реанімобілі) в кількості 2 шт.
  8. Автомобіль РТГ (пересувний мобільний флюорограф).

           Проект повинен був тривати до 31.01.2015 року. Проте дію проекту було продовжено до 31 липня 2015 року. 

          За цей час  для Любомльської ЦРЛ буде придбано  раніше заплановане медичне обладнання: аналізатор газів крові і електролітів та гематологічний аналізатор.

          Крім того на зекономлені в рамках реалізації проекту кошти заплановано придбати апарат ультразвукової діагностики з датчиком для виявлення патології внутрішніх органів та оснащення для бактеріологічної лабораторії.

         Все заплановане медичне обладнання буде придбано шляхом проведення відкритих торгів відповідно до Закону України «Про здійснення державних зкупівель» та PRAG (Правила міжнародних контрактних процедур). На даний час триває процес проведення процедури закупівлі.