ТЕРИТОРIАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО I ШАЦЬКОГО РАЙОНIВ

ЄДИНИЙ
МЕДИЧНИЙ
ПРОСТІР
Офіційні ресурси


 

Результати реалізації транскордонного проекту
В ході реалізації транскордонного проекту "Розвиток транскордонного співробітництва для покращення оздоровчих умов жителів Бєльського повіту та Любомльського району через програму здоров’я і профілактики в сфері  онкозахворювань і туберкульозу", учасником якого є Любомльська ЦРЛ.
Було придбано 2 спеціалізованих автомобілі швидкої медичної допомоги і медичне обладнання:
  1.         Комплекс рентгенівський мамографічний цифровий "МАДИС",
  2.         Набір для ендоскопії "Olympus",
  3.         Портативний рентгенівський пристрій "DIG 610",
  4.         Набір лапароскопічний для хірургічних втручань "WOLF",
  5.         Набір для артороскопічних втручань,
  6.         Універсальний операційний стіл (2 шт.),
  7.         Автомобіль РТГ (пересувний мобільний флюорограф).

          Автомобілі швидкої медичної допомоги і більшість придбаного медичного обладнааня на даний час успішно використовується.

Так  з метою своєчасного виявлення захворювань і патологічних станів    на комплексі рентгенівському  мамографічному  цифровому «МАДИС»  вже обстежено  понад 2500 жінок. 

         На пересувному цифровому флюорографічному комплексі, придбаному в рамках реалізації проекту,  з метою профілактичного дослідження було обстежено  більше 7000 осіб.

         Із придбаного ендоскопічного обладнання для діагностики і лікування широко використовується гастродуоденофіброскоп.

         В Любомльській ЦРЛ за допомогою придбаного в рамках транскордонного проекту  лапароскопічного обладнання успішно проводяться лапароскопічні  операції лікарями-хірургами і лікарями акушер-гінекологами.

         З березня 2015 року в травматологічному відділенні Любомльської ЦРЛ лікарі-травматологи почали проводити артроскопічні оперативні втручання.

         Отже, реалізація на території Любомльського району міжнародного  проекту  дає видимі позитивні результати. В першу чергу є користь для споживача медичних послуг – пересічного громадянина, який завдяки цьому проекту отримує вчасну, якісну, висококваліфіковану, безоплатну та ефективну  медичну допомогу. З допомогою придбаного дороговартісного медичного обладнання з’явилась можливість виявляти різні захворювання на ранніх стадіях, проводити успішне їх лікування. Медична аппаратура,  придбана в рамках проекту, зокрема , набір лапароскопічний для хірургічних втручань "WOLF",   

набір для артороскопічних втручань,  ендоскопічне обладнання дозволяють проводити складні обстеження та лікування в умовах Любомльської ЦРЛ. В умовах економічної кризи і тотального подорожчання  у хворих з’явилась можливість економити час і  кошти, які вони витрачали  на доїзд до віддалених медичних закладів з аналогічною лікувально-діагностичною апаратурою, де аналогічні процедури коштують немалі кошти.

       А сучасні автомобілі швидкої допомоги класу С з сучасним діагностично-реанімаційним оснащенням дозволяють своєчасно доставляти хворих на третинний рівень надання допомоги, що зменшує кількість смертей та інвалідизацію хворих.

        Результатом реалізації транскордонного проекту є досягнення основної мети: «Все - для людей,  все -  заради людей!»