ТЕРИТОРIАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО I ШАЦЬКОГО РАЙОНIВ

ЄДИНИЙ
МЕДИЧНИЙ
ПРОСТІР
Офіційні ресурси


 

Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення
є структурним підрозділом ТМО Любомльського і Шацького районів розраховане на 50 ліжок в Любомльській ЦРЛ та на 30 ліжок в Шацькій РЛ. Сучасні комфортабельні палати 1,2-х,3-х містні оснащені санвузлами, кнопками тривожного виклику медперсоналу, телевізорами, холодильниками. Відділення в Шацькій лікарні також знаходиться в сучасному новому корпусі.

У Любомльському відділенні працює 3 лікаря: завідуюча відділенням Копилова Любов Василівна – лікар–терапевт вищої категорії, лікар–невролог і лікар–ендокринолог, обслуговуючого персоналу – 9 сестер медичних, 11 молодших сестер медичних.

В Шацькому відділенні лікування проводить лікар-терапевт вищої категорії Матейчик Тетяна Олександрівна, 2 лікарі неврологи, 1 лікар ендокринолог.

У відділенні проводиться лікування хворих терапевтичного, ендокринологічного та неврологічного профілю.

Лікуються хворі з серцево-судинними захворюваннями, органів дихання, крові, захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, алергічними захворюваннями, хворобами нервової системи, ендокринологічні хворі та інші.

Лікування проводиться згідно затверджених протоколів.

Доброзичливе ставлення, висококваліфікована і своєчасна медична допомога, комфортні умови максимальні наближені до домашніх, основні критерії сьогоднішнього дня нашого відділення.