ТЕРИТОРIАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ
ЛЮБОМЛЬСЬКОГО I ШАЦЬКОГО РАЙОНIВ

ЄДИНИЙ
МЕДИЧНИЙ
ПРОСТІР
Офіційні ресурси


 

Шановні друзі!

Щиро вдячний Вам, що завітали на офіційний сайт Територіального медичного об'єднання Любомльського і Шацького районів.

Ми пропонуємо Вам ознайомитись із діяльністю і новинами роботи Територіального медичного об'єднання.

Впевнений, що на нашому сайті Ви знайдете багато цікавої та пізнавальної інформації для себе. Буду радий, якщо ця інформація виявиться для Вас корисною.

Бажаю Вам міцного здоров'я, багато радостей та мало смутку. Менше хворіти, а більше займатися оздоровленням, профілактикою, берегти себе, любити всіх, хто поряд з Вами.

Але, якщо у Вас виникне потреба в медичній допомозі, то знайте, що медичні працівники Територіального медичного об'єднання Любомльського і Шацького районів завжди прийдуть Вам на допомогу швидко і кваліфіковано.З повагою,
Генеральний директор ТМО, заслужений лікар України В.Ю.Дибель1

Шановні медичні працівники, колеги!


З нагоди Дня медичного працівника хочу висловити вам повагу і вдячність за благородну працю, яка в усьому світі вважається найгуманнішою, найнеобхіднішою і найшанованішою. Прийміть мою подяку за врятовані вами життя і повернуте здоров’я – найдорожче, що є у людини, яке споконвіку цінувалося більше за скарби і будь-які надбання. Дякую за вашу сумлінну і невтомну працю, професіоналізм, відповідальність і відданість своїй професії, за надію і віру, яку вселяєте в серця своїм пацієнтам!

Прийміть мої найщиріші вітання. Нехай сторицею повертається вам здоров’я, щастя, радість, даровані людям! Нехай у ваших домівках панує мир, злагода і достаток, у ваших серцях – доброта і любов, у ваших справах – мудрість і виваженість. Нехай Господь береже вас і вашу родину та наділяє вас найкращими професійними рисами такими, як гуманність, доброта, лікарська честь, моральність, інтелігентність, благородність, витримка.
Із професійним святом вас, дорогі друзі і колеги!  Генеральний директор

ТМО Любомльського і Шацького районів,
депутат обласної ради                                                                                     Дибель В.Ю.